hİZMETLERİMİZ

Her konuda sektörümüzle ilgili hayalinizdeki işe kavuşmak için bize Merbar ailesine katılın.

Hemen katılın

Bütün projelerinizin dijital dağıtımını biz üstlenelim her mağazada, her ülkede sağlam platformlarda yerinizi hemen alın tek yapmanız gereken ilgili departmanımızla iletişime geçip,birlikte şemalandırmak,fiyatlandırmak ve sağlam bir dağıtım için hemen yerinizi almaktır.

 

Gerekli birimimizle iletişime geçin’e tıklayınız.

Departmanımızda görevli ekibimiz ultra kalite düzeyinde reklam işlerinizi gerçekleştirmektedir.Tek yapacağınız birlikte kemik projenizi etten duvarlarla örmek için ekibimizle birlikte şekillendirmek,teklif almak,fiyatlandırmaktır. Detaylı bilgi ve projeleriniz için

 

Gerekli birimimizle iletişime geçin’e tıklayınız.

Şirketimizde bulunan bütün oyuncularımızın,sanatçılarımızın  ve ekibimizin menajerliğini üstlenmekteyiz.Sizinde menajerliğinizi üstlenmemiz için hemen şansınızı deneyin.Önceliğimiz insan kazanmak kazandığımız herkes için yeni bir yol inşa etmek için varız.Tek yapmanız gereken sağlam menajerliğinizin kapısını aralamak  ve şansınızı denemek hayatınızın şansını size veriyoruz.

 

Hemen başvurun.

Ses ile ilgili müzikle ilgili aklınıza gelebilecek her konuda 

departmanımızdaki çalışanlarımız sizinle ilgileneceklerdir.Müzik yapım,Film dizi vb için ses teknisyeni,music composer,foley ekibimiz mevcuttur.Sanatçıların single ve albümleri,rapperlar için beatmakerlarımız aklınıza müzik ve ses ile ilgili her konuda yapacağınız detaylı bilgi için ilgili departmanımızla iletişime geçip,birlikte şemalandırmak,fiyatlandırmak ve ülkemize zengin eserler ve içerikler kazandırmaktır.

 

Gerekli birimimizle iletişime geçin’e tıklayınız.

 

Her çekiminizde her türlü aklınızda gerçekleştiremediğiniz sinema,dizi,kısa veya uzun,belgesel,klip,her konuda M – Rec ekibimizle hem kamera önü hem kamera arkası işleriniz için tanışın.Çünkü her konuda size hizmet vereceklerinden emin olabilirsiniz.Çekim,ekipman temin etme,mentor anlamda danışmanlık kısaca 3-2-1 Kayıt (Oyun) diyebilmeniz için ilgili departmanımızla iletişime geçip,birlikte şemalandırmak,fiyatlandırmak ve ülkemize zengin eserler ve içerikler kazandırmaktır.

 

Gerekli birimimizle iletişime geçin’e tıklayınız.

Merbar Yapım & HDBG Pictures çatısında M-VFX ekibimizle tanışın her türlü görsel efekt işleriniz için başarılı ekibimizle birlikte yeni bir dünya kurun ya da yıkın dünyanın en iyi VFX ekibiyle birlikte harika sahnelere imza atın tek yapmanız gereken ilgili departmanımızla iletişime geçip,birlikte şemalandırmak,fiyatlandırmak ve ülkemize zengin eserler ve içerikler kazandırmaktır.

Tüm projelerinize gerekli profesyonel ekip hizmeti veriyoruz.Şirketimizde yer alan 300’den fazla projelerinizi güzelleştirecek M-ailemizin bu bireyleriyle çalışmak size çok şey katacaktır.Projenizi 3-0 ileride başlatarak M-Crew farkıyla en iyisi olun. Tek yapmanız gereken ilgili departmanımızla iletişime geçip,birlikte şemalandırmak,fiyatlandırmak ve ülkemize zengin eserler ve içerikler kazandırmaktır.

 

Ekibimizle birlikte bütün web ihtiyaçlarınızı giderin.Web tasarımdan her şey sizinle Dilerseniz ekibimizle birlikte OTT-VOD platform bile kurabilirsiniz.Geleceğin Netflix ya da Merbar Original adayları olun sağlam firmaların atacağı büyük adımlardan birisidir.İster web siteleriniz için ister uygulama yazılımları ya da OTT Build için tek yapmanız gereken ilgili departmanımızla iletişime geçip,birlikte şemalandırmak,fiyatlandırmak ve en iyisi için cesaret edebilmektir.

İşletmenizi veya hesabınızı büyütmek için sosyal medya hizmeti  veriyoruz.Profesyonel ekibimiz sosyal medya ile ilgili her konuda hizmet verecektir.Siz M-Social ekibimize başvurun sosyal medyanızı biz yönetelim.Sizi hedeflediğiniz kitleye kavuşturalım.

Ekibimizle birlikte her konuda mentor açıdan gelişmeye hazır olun tek yapmanız gereken ilgili departmanımızla iletişime geçip,birlikte şemalandırmak,fiyatlandırmak ve en iyisi için cesaret edebilmektir.

Yüzlerce Merbar Original Film,Dizi,Program ve ödüllü projelerin yer aldığı Yepyeni TV Platformu’dur.

Online oyunculuk ve daha nice eğitimlere katılın.

 

Çok Yakında

top